Przejdź do treści

Dieta nie musi być nudna!

Dieta to słowo, które niespecjalnie dobrze się kojarzy. Często łączone jest z wyrzeczeniami, wysiłkiem i brakiem smacznych potraw. A to nieprawda – dieta nie musi być nudna, a może być smaczna, interesująca i urozmaicona. Wystarczy skorzystać z cateringu dietetycznego, by cieszyć się dietą każdego dnia.

Prosta droga do zdrowia

Często na dietę przechodzą osoby, które nie orientują się w zasadach zdrowego żywienia. Kojarzą im się z przykrymi obowiązkami i pozbawieniem smakołyków w codziennym jadłospisie. Catering dietetyczny pomaga walczyć z tym mitem, a przy tym zadbać o zdrowie i swoją sylwetkę. Każdego dnia otrzymasz pod swoje drzwi paczkę posiłków skomponowanych na cały dzień. Nie musisz poświęcać czasu na tworzenie listy produktów, zakupy, a następnie gotowanie. Możesz też odłożyć na bok kalkulator i porzucić codzienne liczenie kalorii – specjaliści tworzący dietę pudełkową zrobią to za Ciebie.

Nie tylko zdrowo, ale i smacznie

Korzystając z cateringu dietetycznego, nie musisz wybierać czy chcesz jeść zdrowo, czy smacznie. Możesz połączyć obie te kwestie i cieszyć się ciekawymi i pysznymi posiłkami każdego dnia. To przewaga nad dietami komponowanymi samodzielnie, które często bywają wypełnione mdłymi daniami pozbawionymi smaku. Z kolei catering dietetyczny to zdecydowanie brak nudy i codzienne urozmaicenie.

Dużym atutem diety pudełkowej jest możliwość dopasowania jej do swoich preferencji. Jeśli nie lubisz mięsa czy ryb lub też wykluczasz je z innych względów, to możesz wybrać opcję wegetariańską. Do Twojej dyspozycji jest też program lekkostrawny, pozbawiony glutenu i laktozy, niskowęglowodanowy oraz dostosowany do stylu życia – czyli dieta w wersji office oraz dla sportowców.

Postaw na Fit Catering

Jednym z przykładów diety pudełkowej, z którą nie będziesz się nudzić, jest Fit Catering. Ofertę, cennik, opis i możliwość zamówienia cateringu znajdziesz na stronie: https://fit-catering.pl/.

W ofercie Fit Catering znajdziesz zdrowe rozwiązania, które przysłużą się Twojemu samopoczuciu. Codzienny jadłospis to zbilansowana dieta tworzona przez wykwalifikowany zespół dietetyków w oparciu o normy wypracowane przez Instytut Żywienia i Żywności. Znajdziesz w nim dużo warzyw, owoce, chudy nabiał i mięso oraz węglowodany zawierające błonnik. Do komponowania posiłków używane są wyłącznie naturalne produkty najwyższej jakości, większość z nich pochodzi od lokalnych dostawców i rolników. Klienci Fit Catering mogą korzystać z bezpłatnych konsultacji z dietetykiem i mieć pewność, że każdego dnia znajdują się w dobrych rękach.

Fit Catering to aż 9 programów dietetycznych dostosowanych do różnych potrzeb. Wśród nich jest dieta Optimal, czyli najbardziej zróżnicowany plan diety, dieta Pesco oparta o świeże warzywa, jaja, ryby i nabiał, a pozbawiona mięsa czy dieta No Fish, w której wyeliminowane są ryby. Dla wegetarian przygotowano program Vege, a dla sportowców dietę Sport, w której można znaleźć więcej węglowodanów i białka. Poszukujący lekkostrawnych posiłków mogą skorzystać z diety Lite, a rezygnujący z glutenu i nabiału – z diety Natural. Program Senso wyklucza gluten, nabiał, ogranicza węglowodany i zawiera lekkostrawne posiłki, natomiast program Office jest idealny dla tych, którzy chcą zdrowo odżywiać się w pracy. Bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Secured By miniOrange